| bya06 a întrebat:

Tocmai am dat examenul la mate si nu cred ca am facut mare lucru. As vrea sa fac contestatie... E posibil ca dupa contestatii nota sa mai scada?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Nu te-aş sfătui să faci contestaţie pentru că s-ar putea ca nota să scadă şi să nu mai poţi face nimic în această privinţă. Probabil că te-ai străduit, dar nu suficient de mult. Mai multă atenţie pe viitor la examene!

| bya06 explică (pentru Neimportant):

Eu m-am straduit. asta e acum! multumesc!

3 răspunsuri:
| luliluli a răspuns:

Da

| Seraph_3236 a răspuns:

Da. Normal ca poate sa iti si scada. Dar cred ca e improbabil... tu stii mai bine ce ai facut. Daca sti ca ai facut de mai mult decat ai primit, faci contestatii. Daca nu, nu!