| king5151 a întrebat:

Tot vad pe Internet ca se vorbeste despre reducerea populatiei, ca asta vor cu adevarat, mai intai cu COVID 19, apoi zvonuri ca, cutremurele ar fi provocate intentionat. Parerea mea e ca daca voiau sa reduca populatia ne dadeau 2 bombe si aia era, ce parere aveti?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu 2 bombe nu se poate.
Urmeaza altele si. sfarsitul lumii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimeni, dar nimeni care are putere și bani nu dorește să îți piardă din clienții care îi aduc banii și puterea. Nimeni.
Crezi că Bill Gates vrea mai puțini oameni care să ii cumpere Windows ul?

Crezi că marile puteri federale din SUA vor mai puțino oameni care să plătească taxe?

| EliLeli a răspuns:

Nu-i bag pe idioti in seama. Nu mai stiu ce se debiteaza.

| rxbiesx a răspuns:

Ugh, persoanele care zic chestii de genul sunt proaste smr... nici nu-mi dau seama cum naiba se poate produce un cutremur intentionat. se baga sub pamant sa loveasca placile tectonice sau ce naiba?

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru rxbiesx):

Tu habar n-ai de arma tectonica si arma termonucleica geotermala multicontinentala, domnul suprem Emil Strainu, care a deconspirat guvernul a vorbit despre acestea. Daca nu esti documentat taca-ti fleanca!

| rxbiesx a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

LMAO wow multumesc ca mi ai deschis ochii, nu mi vine sa cred ca am putut sa am o gandire asa de gresita!

| suntserios a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Adică vrei sa ne documentam de la un nene care a scris
"Am vânat OZN uri și extratereștri"
"Extraterestru din lumea duală"
sau
"Extratereștri au venit cum sa ne apăram"

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru suntserios):

Nu ti-e rusine obrazului sa vii cu marele tupeu si nesabuinta ca sa-i contesti inteligenta marelui domn Emil Strainu? Cine are ochi sa vada, vede, cine nu, latra si merge!

| suntserios a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

A prins vreun extraterestru?

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru suntserios):

Da! Chiar am o colectie de extraterestii pusi in formol, dar nu o sa dezvalui asta publicului niciodata, pentru ca guvernul este imputit si marsav, acum ma duc sa-mi pun palaria confectionata din folie de aluminiu pe cap, pace si Domnul fie cu tine!