| Adelaaaaaaaa a întrebat:

TPU sunt clasa a 6-a,si doamna de matematica ne-a predat Media aritmetica ponderala, si dupa 2 -3 zile ne-a predat ecuatii..si eu am lipsit si nu stiu defenitia si imi trebuie.dar, imi trebuie ecuatiile la fracti ...deci nu pentru simple numere., si mi-e ..sila sa mai stau sa cer la colegi. dupa sa ma streseze sa il dau, era alt ceva in timpul scoli..stie cineva?happy

20 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Cauta pe google ca nu o sa stea nimeni sa explice aici.
ahaa...tu esti clasa a 6-a si dai sfaturi la categoria dragoste si sex.mi se parea mie ceva suspect

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Alo,eu am pus intrebare sa ma ajute cineva nu sa-mi zici tu ca sa caut pe goolewinking
P.S stai parcat ca stai frumos.Raspund la ce vreau :*

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

P.S. ai raspuns ca un copil...chestia e ca cineva chiar o sa ia aminte la raspunsul tau care desi e bine intentionat e cam eronat... dar e dragut ca raspunzi la chestii despre sex cand tu stii despre el din carti sau de pe internet
P.S. virgula se foloseste in urmatorul mod: primul vuvant urmat imediat de virgula, apoi o mauza apoi urmatorul cuvant....nu cuvant virgula cuvant.
stiu ca te-ai luat de mine dar te-ai luat degeaba...lasa ca te faci tu mare! imi arati tu mine!

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

"VUNAT","MAUZA"rolling on the floor De ce te iei tu de "virgulele" mele cand tu habar nu ai sa scrii romaneste?

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Vuvant* scuzelaughing

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Scriu foarte repede si ma incursc tastele...dar gramatica o stiu bine...ce vrei teorie daca practica nu.
eu gresesc fara intentie dar stiu sa vorbesc ca la carte

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Aha vad ca stii.laughing

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Bine copilu

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Shut up. ~.^

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Ok copilu

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

R.I.P ☺

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Da, da...cum spui tu

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Nici nu sti ce inseamna rolling on the floor

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Odihneste-te in pace!happy

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Am nimerit? sunt cam prost eu de felul meu si nu prea le am cu ganditul.....mai ales cand vine vorba de o tampenie de prescurtare

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Ai nimerit laughing asta scrie pe crucii laughing)

| shadow72 a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Nu pe ale noastre....noi suntem cu INRI

| Adelaaaaaaaa explică (pentru shadow72):

Arolling on the floor nu ma uit pa cruci.