| BiuL a întrebat:

Trebuia sa fac un reportaj pentru Facultatea de Jurnalism. Mi-am ales Viata dupa gratii, voiam sa scriu despre viata de zi cu a persoanelor detinute, problema e ca pentru asta am nevoie de multe aprobari si dureaza mult asa ca va cer ajutorul.
Idei de teme pentru un reportaj? Poate fi din orice domeniu.

1 răspuns:
| Apavlic a răspuns:

Arhitectura din Romania si cam cat castiga un arhitect in RO... laughing) idk despre jucarii, cauta si tu un artist necunoscut de lume, burn jah spliff, scrie despre marijuana... tineretul in ziua de azi... ( ma aflu si eu in treaba )