| Panda223 a întrebat:

Trec in clasa a 8 a. E vacanta. Are rost sa invat inca din prima luna de vacanta pentru examen? Daca nu, cand? Are rost sa iau meditatii? Ma descurc la romana, la mate e mai greut.

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai clasa a 8a este de vacanta. Te duci si tu la scoala cand trebuie sa-ti puna nota, de doua ori pe luna. Atat!
Eu n-as mai invata ceva. Invatatul face rau si micsoreaza leafa. Cu cat esti mai destept, cu atat este mai nasol.

| Panda223 explică (pentru ywar):

Doar intrebam daca sa invat de acum sau de la inceputul anului. Tot o sa invat oricum, intrebam dosr de cand ar trebui sa invat. Ms oricum de raspuns :*

| Panda223 explică (pentru ywar):

Doar intrebam daca sa invat de acum sau de la inceputul anului. Tot o sa invat oricum, intrebam dosr de cand ar trebui sa invat. Ms oricum de raspuns :*.

| Aretha a răspuns:

La mate da. Prinde o pe parcurs sa nu te stresezi la urma!

| Panda223 explică (pentru Aretha):

Deci la mate sa invat cam prin august? Ca atunci mi se pare mai ok.