| LeFangirl a întrebat:

Uhm, am o mică problemă. La evaluare la matematică am făcut un 7 în loc de I de la ipoteză şi am mâzgălit puţin apoi am tăiat. Se consideră semn? Şi dacă se consideră, lucrarea e anulată şi o mai dau o dată dar cu alte subiecte, nu? Şi dacă Doamne fereşste se întâmplă să mai dau o dată, mai am timp să-mi depun dosarul la liceu sau aştept un an?

5 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

Nu cred ca se considera semn. Stai linistita.

| CinevaNou a răspuns:

Iti faci griji degeaba.

| Memo97 a răspuns:

Nup, totul este inregula
O vara placuta sa ai!

| Gabitzz a răspuns:

Si eu am cam taiat..si sters pe la matematica. Dar sper sa nu se considere semn! Si nu cred, mai ales daca ai o lucrare buna

| littlespacestress a răspuns:

E o chestie prea mica sa fie considerata semn, parerea mea.
deci, poti sta linistita. :*