| FuM a întrebat:

Ce se intampla daca imi este anulata lucrarea la bac?
De exemplu am mazgalit ceva si este considerat ca semn, acuma sa zicem ca e anulat, sunt ceva consecinte? Sau doar trebuie sa dau anul viitor din nou?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
In afara de faptul ca te poti considera picat la acea materie nu mai exista alte consecinte, vei da la anul happy.
Dar totusi, ai sanse mari sa nu o anuleze, nu mai fi asa speriat, daca consideri ca ai scris corect de minim 5 acolo, ai sanse sa treci.
Te salut,
Adrian!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca ai cazut la acea materie si va trebui sa o mai dai inca o data.

| alessia5158 a răspuns:

Nu ai fi nici primul, nici ultimul care face asta!---de aceea, cred ca nu vor anula lucrarea si, mai ales, ca-si fac singuri de lucru decat daca ar trece cu vederea o simpla stersatura in zig zag.
Daca, totusi, sunt atat de rigurosi si-ti vor anula lucrarea, nu vei promova bacalaureatul in acest an--- vei repeta examenul in 2015 dar numai la disciplina pentru care lucrarea a fost anulata.