| AvalohAlyn a întrebat:

Unde ati petrecut cea mai frumoasa perioada in educatie,in scoala primara,gimnaziala, liceu sau facultate? De ce?

Răspuns Câştigător
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

La liceu deoarece am avut cu cine, profesori char sau implicat in a ne invata, educa nu ca la scoala gimnaziala big grin

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

In scoala primara. Exista intelegere pentru elevi. O alta perioada frumoasa a fost facultatea, pentru ca studiam ce imi placea.

| Nelu62 a răspuns:

Liceu. E intre copilarie si maturitate.

| happy31animation a răspuns:

Gimnaziu pentru ca inca mai esti in perioada maturitatii si te pot sprijinii prietenii