| Losnams a întrebat:

Unde e mai usor? La mate info sau chimie bio? Tin sa precizez faptul că sunt binisor la matematica, dar nu pot sa zic ca sunt de excelență, cu chimia merge cat de cat bine, dar nu prea ma pasionează. Unde ar fi mai bine? Sunt total indecis.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai usor la bio chimie

| LPCTSTR a răspuns:

Mate-info fără să te mai gândești.
Dacă gândești că dacă totuși vei fi înclinat spre medicină, poți fără probleme, nu știu cât de bine-ți va fi cu chimia dacă te vei duce la medicină farmaceutică.
Alege mate-info și bucură-te că faci C++ de acum, Republica Moldova face Pascal iar, dacă nu mă înșel, în Anglia faci contact cu limbajele de programare abia în facultate.

| Nirvanaaa a răspuns:

Mate info.La chimie bio nu e chiar doar chimie bio. Asa ca e mai ok mate info.

| Eduard619 a răspuns:

Mate info, nu te duce unde nu-ți place.

| Mt34 a răspuns:

Du-te la mate info