| Malvina24 a întrebat:

Unde pot gasi si eu modelul care a picat azi la competentele digitale?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Http://www.scribd.com/......O-bac-2011
Ia incearc asta...Nu`s sigura vara mea a dat dar nu am putut vb cu ea.

4 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

@Choco si azi au fost sustinute probe la comp. digitale! perioada este 10-17 iunie cu exceptia zilei de luni.Deci,azi unii elevi din tara au sustinut proba la TIC.Si eu sunt a 12 a si deci stiu happy

| Malvina24 explică:

Vad ca nu a postat nimeni nimic.Imi pare rau ca nu pot da funda nimanui.Nu am reusit sa vad nici un model de subiect inainte sa dau eu proba.Eu am sustinut examenul joi, 16 iunie unde am obtinut 79 de puncte si prin urmare calificativul experimentat.

| DeeDee a răspuns:

Sora mea l-a dat azitongue
Daca perioada e mai lunga, atunci probabil o sa se aiba acces la ele dupa ce a dat toata lumea.

| Choco a răspuns:

Competentele digitale sunt saptamana viitoare. d marti pana vineri happy sunt a 12-a deci stiu