| sofiaaaa001 a întrebat:

Unde si cum pot cere sa sustin un examen TOEFL sau IELTS in Bucuresti?

4 răspunsuri:
| sofiaaaa001 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc! Ar trebui sa sun sau sa le dau un email inainte sa ma duc la amasada, in legatura cu examenul pe care il solicit?

| Violleta2022 a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Vezi ca primul link postat mai sus de mine, are optiunea sa-ti faci programarea online, chiar in pagina aceea.
Trebuie doar sa selectezi ce fel de test doresti, sa-ti alegi datale, sediul samd. Ai gria ca-i destul de scump si succes la examen!

| sofiaaaa001 explică (pentru Violleta2022):

Am inteles, multumesc mult!