| BellaCullen14 a întrebat:

Urgent urgent urgent! Ce inseamna ad-interim, ad-hoc, ex aequo, non-grata? Va rog, ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

GOOOooogle!

| BellaCullen14 explică (pentru K0sti):

Zi-mi si mie unde sa le caut ca translate e un rahat!

| K0sti a răspuns (pentru BellaCullen14):

Am spus eu ceva de translate? Ti-am spus Google! Daca nu esti in stare sa cauti niste cuvinte pe Google, nu ai ce sa cauti in fata unui calculator!

| BellaCullen14 explică (pentru K0sti):

Da-te naibii ca si bunica-mea stie mai multe ca tine baa! Daca nu stiai, Translate e elaborat de Google. Ia zi tu, gasesti ceva bun aici?
https://www.google.ro/......tps?/webhp
Ia sa te vad geniul informaticii! :-P

| K0sti a răspuns (pentru BellaCullen14):

:)) Bai Domnu Goe, inca o data iti spun, nu ai ce sa faci cu Google translate!
Ca sa-ti dau un indiciu ca sa vezi cat esti de mocofan, ca sa nu zic altfel, uite aici: http://dexonline.ro/definitie/ad-interim
Cand eu spun ca unii dintre voi nu aveti ce sa cautati in fata unui calculator...

| BellaCullen14 explică (pentru K0sti):

E greu sa fii scapat in cap, nu? Eee, intreb si eu asa, de curiozitate. Google Translate era doar un exemplu! Domnu ' Informatician, scuze ca te-am tintit in "calcaiul lui Ahile", dar ai de a face cu o fata, deci nu m-as supara daca mi-ai spune "Doamna Goe". Boooon, Ia incearca sa scrii ad-hoc, iese ceva de inteles?

| K0sti a răspuns (pentru BellaCullen14):

Ai nevoie de un tratament ad-hoc! Si sigur ai, "Doamna Goe"!
Adunarea(divanull) ad-hoc are un caracter consultativ....aici avand alt sens!

| BellaCullen14 explică (pentru K0sti):

Maaaama, da' ce-avem noi aci! Un intelectual care se da mare. Bravo tata, asa e bine! Scuipate-as intre ochi sa nu te deochi!