| andreea9599 a întrebat:

Va dau fundita pentru urmatoarea intrebare: Cum va evolua familia in secolele urmatoare? am nevoie urgent va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de facut o predictie in acest sens. Daca se marseaza tot pe ideea de sex si iresponsabilitate, egoism si lipsa de bun simt, familia ar putea deveni o amintire din cauza presiunilor externe foarte puternice.

5 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Buna!
Pooi...familia va evoulua prost din cate cred eu. Rasa pamantenilor va disparea, iar robotzi vor pune mana pe tot universul!

| FreeLife a răspuns (pentru AliceIDK):

Nu chiar asa...
In opinia mea, noi distrugem planeta deci daca ar fi sa dispara cineva acel cineva va fi noi toti.Nu sunt ecologist sau cv in genu dar... din pacate asta e adevaru, noi distrugem si suntem distrusi... sad

| baal24 a răspuns:

Europenii vor disparea fiindca sunt prea snobi ca sa se reproduca, iar populatiile inlocuitoare probabil ca vor practica poligamia in masa.

| negru30 a răspuns:

Ha ha ha Doamne apara si pazeste - bine ca nu am robotzi prin casa

| negru30 a răspuns:

Scuze am uitat de intrebare - totul depinde numai de noi oamenii