| RAY a întrebat:

Va place sa invatati sincer?

13 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu, mie imi place sa invat mintind, nu sincer!

| RAY explică (pentru zdrangoi):

Macar esti sincer, cred ca asta se invata nu crezi? ma refer sasi placa sa inveti

| zdrangoi a răspuns (pentru RAY):

Trebuia sa scrii asa ca sa se inteleaga :
Va place sa invatati? Sincer!

| RAY explică (pentru zdrangoi):

Da asa e

| MMihai a răspuns:

Va place sa învățați (
sincer )?==Nu, dar este ceva care trebuie făcut, indiferent de vârstă!

| 4b a răspuns:

Sa ma dau pe role, da...winking

| RAY explică (pentru 4b):

Si aia i o invatatura la inceput, inca imi amintesc de cum s-a invatat nepotica mea cu rolele

| BiuL a răspuns:

Nu, ma plictisesc sa stau sa citesc dar na nu poti face in viata doar ce iti place.

| zurick a răspuns:

Depinde de materii. Unele le percep altele nu le suport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune nu, dar nici da.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu.deloclaughing

| Badgirl117 a răspuns:

Daca vrei adevarul si numai adevarul sa stii ca pentru mine a invata nu inseamna a te distra insa nici a te plictisi! Sunt materi la care n-a puci sa te plictisesti si materi la care sa dispari in mod miraculos! Pentru uni inseamna un joc pentru alti un chin si pentru mine un intermediu prin care aflu noutati noi si daca ei si zece pe linie poti sa te lauzi ca fiind un geniu! Acesta a fost adevarul! Daca nu simti ca am fost sincera cu tine inseamna ca nu merit funda!

| MonnicaM a răspuns:

Depinde de materie.La unele da, la altele nu tongue