| Anitaaaa a întrebat:

Va rog ajutati.ma! ...am nevoie de
o modalitate cum sa invat pentru bac...nu stiu cum sa ma organizez ..am cautat pe net si nu gasesc nimic folositor..astept pareri..va rog! dau FUNDA! urgent! :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este niciun secret: zilnic trebuie sa te pragatesti foarte bine pentru materiile la care dai bacul si in plus, iti mai rezervi cateva ore, pentru a recupera ceea ce nu ai invatat pana acum. Trebuie sa-ti cam iei adio de la alte activitati extrascolare, pana cand va veni bacul.

| Anitaaaa explică:

Inca astept alte moduri..am de toate da nu stiu cum sa ma organizez..doar nu e asa greu.off-_-