Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult, daca aveti cunostinte ceva sau stiti cum se face admiterea la Facultatea de Biologie din Bucuresti...am cautat pe net si nu am gasit nimic sad
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată NU au apărut informaţii legate de admiterea din 2015 :(

Vezi detalii despre admiterea din 2014 la linkul oficial :
http://www.bio.unibuc.ro/....../index.php

Toate cele bune.

| Bondarel99 a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc dar daca si anul asta e pe baza de dosar e clar...degeaba stiu eu foarte bine materia daca pentru ei conteaza mai mult nota de la bac sad

| bursuc001 a răspuns (pentru Bondarel99):

Cu plăcere happy

Mda, ai dreptate!
Din păcate, majoritatea facultăţilor sunt interesate să aibă cât mai mulţi studenţi şi NU mai pun accentul pe cunoştinţele iniţiale cu care aceştia intră la cursuri...

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Test/Examen.