| MaryMaria027 a întrebat:

Va rog mult de tot imi puteti da un cont pe ourworld sa fie de lvl mare sau pe imvu dar sa fie bogata si sa fie fata. dati adresa voastra eu va bag pe mess si vorbim

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Cand gasesti un cont sa-mi dai add si pe ourworld si pe imvu am userul oanadivina pup :*

9 răspunsuri:
| Jonathan a răspuns:

Asta e intrebare sau e milogeala?(Vezi ca e o afirmatie)
Ar fi bine sa incerci pe http://www.cerseste.ro/

| JsBeibDOLL a răspuns:

Fa-ti singura caracter ca nimeni n-o sa-ti dea nimic pe gratis

| roberta_3262 a răspuns:

L. o. l. sincer nimeni nu o sa fie prost/a sa-ti dea o fata pe imvu cu bani multi sau la ourworld sa aiba lvl mare laughing

| MaryMaria027 explică:

Daca nu iti convine mai bine nu mai raspunde si daca nu stiai acest site se num toti pentru unu da vad ca tu nu prea esti asa

| MaryMaria027 explică:

Imi dai si mie un cont nu conteaza acum ce lvl e am nevoie urgent

| FaNoUrWoRlD a răspuns:

Iti dau eu : email feraru.simona@yahoo.com parola : 123456... fundita?

| ramonyka a răspuns:

Pe ourworld am conturi multe dar nu au level mare iar imvu meu nu merge downaldat imi pare sincer rau ca nu te pot ajutabig grin

| Missyce a răspuns (pentru ramonyka):

Poti sa imi dai un cont de-al tau? happy