| ady95 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca termin profilul de stiinte sociale la liceu pot da la facultatea de stiinte economice?

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Normal, se poate intra cu concurs de dosare (media cat mai mare) sau cu admitere pentru ASE Bucuresti, examen destul de greu la matematica si microeconomie.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sigur ca poti da!

| ikram a răspuns:

Da, nu are importanta liceul (profilul).

| Serenity_3531 a răspuns:

Da. De ce nu? Atata timp cat stii economie (pe care o faci la stiinte sociale in clasa a 11 a), si le ai cu matematica, e totul ok.winking

| ady95 explică:

Mersi pentru raspunsuri