| Necunoscută a întrebat:

Sunt hotarata la ce liceu vreau sa merg. Problema e profilulstraight face. M-as duce pe istorie sau chimie, deci stiinte sociale sau stiintele naturii. Ma gandeam ca dupa ce termin liceul la stiintele naturii sa urmez facultatea de chimie. La stiinte sociale, nu prea stiu. Stie careva, orar de la stiintele naturii si stiinte sociale?happy Daca da, spuneti-mi.

Multumesc!tongue

Răspuns Câştigător
| Aura a răspuns:

La stiinte sociale, indicat ar fi o facultate de psohologie ceva, sau. litere. iar la chimie, poti medicina ( cam toate tipurile), farmaciethinking Acum depinde de tine ce iti place sa faci.;-*