| rosse99 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca un profesor sa va zica ca dati test intr-o zi,(dar nestiind ca in acea zi avem liber) si sa va dea inainte de ziua respectiva?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat. Mi se pare o lipsa de profesionalism si seriozitate.

| Geo14 a răspuns:

Da mi s-a intamplat de foarte multe ori.Profesorii sunt imprevizibili.

| gucy a răspuns:

Putin spus eram in clasa a 9 si a venit profu de fizica si am dat teza pentru ca asa i s-a pus lui pata

| Digital112 a răspuns:

si mie la fel dp ce ca sunt saraci sunt si rromi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mai ales la nenorocita aia de pfrofa de romana.

| RamyF a răspuns:

Daa, da de cate ori?!? cand eram in generala, profesoara de engleza imi punea note in week-endlaughing sau mai avem un prof de mate care ne zice intr-o zi "copii vedeti ca joi va dau test neanuntat"...sau la info ne-a zis ca dam test peste doua saptamani si ora urmatoare am avut test.si a zis ca-i pare rau dar a uitat ca e targul de prajituri.in saptamana urmatoare. hai frate. sunt unii pff. yahh