| minniemouse1312 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu intelegeti lectia la chimie si ziua urmatoare sa dai test din ea? Voi ce faceti daca nu intelegeti lectia si trebuie sa dati test din ea?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu invatam deloc si putin imi pasa de test. Mai scriam acolo inventii apoi media generala se rezolva in secret.

| Azazea a răspuns:

Copii totul din caietlaughing) altii tin scut, eu copii, si apoi le dau si lor rolling on the floor

| minniemouse1312 explică (pentru Azazea):

La mine se fac probleme, asa ca... tongue

| Azazea a răspuns (pentru minniemouse1312):

Hm, atunci te asezi in banca cu cel mai destept din clasalaughing)

| minniemouse1312 explică (pentru Azazea):

Nimeni n-a inteles, si eu sunt cea mai desteapta [ gen ] laughing

| Azazea a răspuns (pentru minniemouse1312):

Ahlaughing)
atunci iei un 4 si gata, daca ai numai de 10 nu ramai corigentalaughing
se mai intamplabig grin