| DaltonCastle a întrebat:

Voi ați lucrat în timpul facultății? Eu as lucra dar nu știu dacă fac față.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Am avut un program groaznic la facultate care chiar nu mi-ar fi permis să lucrez decât la ceva foarte flexibil.
oricum, părerea mea e dacă poți, mai bine nu te angaja și profită de anii de studenție

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am terminat facultatea de drept la fara frecventa, in timp ce lucram cu norma intreaga.
Ca o sa faci sau nu fata depinde de facultate pe care o urmezi, unele sunt mai usoare, altele mai grele. De asemenea nu poti sti daca o sa izbutesti pana nu incerci.