| Alin0020 a întrebat:

Voi ce ati alege, o facultate din Bucuresti sau una dinTimisoara? Exceptand faptul ca Bucuresti e capitala si ca facultatile sunt mai bune(nu-i adevarat). Mentionez faptul ca mi-as dori sa ma duc intr-un oras unde sa imi fie bine si oamenii sa nu fie fitosi.Voi ce ziceti? Aveti idee cum e la facultate si cum sunt oamenii in vreunul din orase?

Răspuns Câştigător
| lavyyy_6110 a răspuns:

Generalizezi cu faptul ca in Bucuresti sunt oameni fitosi, acestia pot fi oriunde ...eu as alege un oras care imi place, nu neaparat care are cea mai buna facultatea, daca vrei sa excelezi in ce iti place o poti face oriunde

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Bucuresti ai marele avantaj ca piata locurilor de munca este mult mai dezvoltata

| Alin0020 explică (pentru suntserios):

Pe mine nu ma intereseaza asta.Mai mult ma intereseaza cum sunt oamenii, unde gasesc oameni mai buni.