| alina50 a întrebat:

Voi ce credeti? Peste 100 de ani Romania va fi o tara mai buna sau nu!

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,peste 100 de ani, nu numai Romania, ci si lumea va fi un loc mai rau.

| SimonaCristina a răspuns:

Nu ma intereseaza, eu voi impreuna cu sotul meu in California...

| Gogu06 a răspuns:

Lumea cred ca va fi un loc nu chiar asa de poluat ca acum pentru ca nu se va mai folosi petrol ci energie electrica si alte surse nepoluante

Răspuns utilizator avertizat
| crazytalk a răspuns:

La felul cum merg lucrurile in tara asta, ar trebui sa incepem sa ne rugam sa ne ocupe germanii.laughing

| Samitus a răspuns:

Orce se poate intampla (razboi, sa devina Romania ce mai bogata tara...)
Poate chiar sa dispara de pe harta, sa chistige mondalul din 2050 happyda nu se stie nimicbig grin totul e posibil tongue