| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare normal sa se dea in vacanta aceasta de 1 saptamana teme la greu? La matematica de facut caiet suplimenter de 50 de pagini si la romana de facut 6 compuneri de cate 15 randuri, apoi 10 exercitii de gramatica (o fisa mai exact). Apoi, la engleza de lucrat 10 pagini din culegere, la franceza de tocit cuvinte, la biologie de tocit tot ca ne da test, la istorie la fel si la chimie ne-a dat cateva probleme, e de treaba profa.
Eu nu am facut decat 10 pagini la mate, 2 compuneri, la engleza am facut tot (iubesc engleza!), la franceza nici nu am deschis caietu', la bio cred ca o sa copiez de la colega si la istorie mai stiu cate ceva, imi place. Chimia imi place mult, mi-am facut tema.
Voi ce credeti ca s-ar putea intampla daca nu mi-am facut temele complete? Profii mei asa fac mereu in vacante...

P.S.: sunt cls a VIII-a

Răspuns Câştigător
| Ion_Alexandra_2001 a răspuns:

Pai profii astea au cam innebunit, vor sa ne toace la cap si in vacante, nu ne lasa sa ne receem ca zic ca uitam totul! Bai frate, cum sa uitam intr=o sap.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se va intampla nimic daca nu le faci, dar nici note bune nu ai cum obtine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt a VII-B.Si nu prea primim teme niciodata.

| RadikalGamer a răspuns:

Păi nouă ne-a dat la matematică 14 exerciții și 3 teste, la română să completăm vreo 40 de pagini și două compuneri, iar în rest mă doare-n 14. Deci nu e nici mult, dar nici puțin (clasa a VII-a)

| Rockefeller a răspuns:

Nu,e pentru tine ca sa inveti sa ajungi la un liceu bun, keep it up si FUNDA