| TrollingFace a întrebat:

Vreau sa copiez la mate imi fac niste notite dar nu stiu despre ce eu sunt la radicale si sunt clasa a 7 dam si din algebra si geometrie ce credeti ca e important ce exerciti credeti ca o sa imi dea?

5 răspunsuri:
| Pufuh a răspuns:

Pune mana si invata...la anul` la examen ce faci? copiezi si acolo?thinking

| JoinTu a răspuns (pentru Pufuh):

Da! Eu asta fac.

| Pufuh a răspuns (pentru JoinTu):

Felicitari...poate te duci la profesionala si te intreaba aia dc nu ai luat capacitatea...tu ce o sa le zici"m`a dat afara ca am copiat".am dreptate?winking

| garetbora a răspuns:

Algebra mai mult, sigur! Copiezi des?

Răspuns utilizator avertizat