| Alexz14 a întrebat:

Vreau sa dau admiterea la Universitatea Bucuresti, Facultatea de Matematica si Informatica, la doua specializari, Info si CTI si trebuie sa fac un dosar pentru fiecare.As vrea sa stiu daca pot face doua copii legalizate dupa adeverinta de promovare a bac-ului si la urma cand sunt admis la una din specializari sa depun originalul ca sa confirm locul.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La o specializare depui Adeverinţa în original, iar la celelalte în copie legalizată happy

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Da ca nu cred ca iti da liceul 2 adeverinte. Ne vedem la admitere.

| Alexz14 explică (pentru danutzu96):

Nu, voiam sa iau adeverinta si fac doua copii legalizate.

| danutzu96 a răspuns (pentru Alexz14):

Asa am facut si eu... NU SE DAU MAI MULTE ADEVERINTE

| Alexz14 explică:

Pana la urma am depus originalul la info si o copie legalizata la CTI. Daca, sa spunem, intru la CTI numai trebuie sa confirm locul pentru ca am deja originalul depus, nu?