| MayaTrixx a întrebat:

Vreau sa dau bacul la logica si mai am un an pana atunci, din pacate am pierdut caietele din clasa a9a,deci...de unde as putea sa invat toata materia din nou? Imi puteti recomanda un manual bun de cumparat sau mai bine.un site online cu toata materia de logica din clasa a9a?

2 răspunsuri:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Păi ai putea să încerci la librării să întrebi de manuale de clasa a IX-a la materia Logică. Dar oricum BAC-ul la logică îl dai doar dacă eşti la profil de Ştiinţe Sociale.

| MayaTrixx explică:

Pai sunt la sociale...