| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un modul pedagogic! Cum procedez? Cat dureaza? Ma pot inscrie daca sunt deja in anul II de facultate?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Modulul pedagogic tine 5/6 semestre daca il faci in paralel cu facultatea. Daca il faci in paralel cu facultatea e si gratis. In cazul in care nu ai optat sa-l faci poti merge la DPPD sa te interesezi. Daca il faci contra-cost s-ar putea sa dureze si mai putin. Trebuie sa ai doar materiile (Psihologia educatiei, Pedagogie, Didactica materiei pe care urmeaza sa o predai si Practica pedagogica).
Daca te poti inscrie iti pot spune cei care se ocupa cu asta, adica DPPD. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai facultate te poti inscrie?