| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un site, pe ce site se poate face cel mai repede si mai usor, si site-ul as vrea sa fie in limba romana pentru a crea mai usor site-ul? Funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diablo a răspuns:

Cel mai simplua pe ucoz.com iti dau teme crate de ei si ii si in limba romana in plus este foarte usor de administrat

| Leandro a răspuns:

Incearca pe www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site ori Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro/com/net, etc!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? pe=3090 unde ti se explica pas cu pas cum faci.

Mult succes!

| Alecsandri a răspuns:

Sau cum pot face un site cat mai frumos, cu cat mai multe poze, muzica si informatii.

| Alecsandri a răspuns:

Mai astept raspunsuri si dupa ma decid cine primeste funda.