| CrazyKiddd a întrebat:

Vreau sa fiu medic veterinar in Los Angeles...ma gandeam sa fac facultatea acolo, dar e cam complicat.Pentru inceput trebuie platita + chirie, cheltuieli etc.Cam multi bani...Credeti ca in timpul faculatii as putea sa lucrez undeva?(nu ca medic) sau daca aveti alta idee o astept cu cea mai mare placere.Mai sunt 4 ani pana atunci, am 14 ani.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cheltuielile cu facultatea sunt enorme in US, ajung si la peste 60.000$ pe an

| GoBackInFuture a răspuns:

Mai baiete, eu zic sa te mai gandesti sincerlaughing Cheltuielile sunt enorme, iar sa te angajezi nu-ti acopera cheltuiala si nici nu ai timp de asa ceva. Medicina e o facultate ft grea peste tot. Eu zic sa te orientezi undeva mai aproape de casa laughing

| TheMiningSheep a răspuns:

laughing)
Eu am 15.
Vin si eu big grin laughing)
Vrei un coleg de camera?
NNu ocup mult spatiu si imi fac nevoile in ladita. :3 laughing)))))))