| Anonimus543 a întrebat:

Vreau sa ma înscriu la un liceu militar. Spuneti-mi va rog care sunt pașii pe care trebuie să îi urmez ca să intru la un liceu militar.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa mergi (impreuna cu un parinte) la CMJ-ul de care apartii. El se afla in capitala de judet sau in fiecare sector din Bucuresti. Acolo ei iti spun ce sa faci. Uite adresele: http://bit.ly/2v8kGvo

| Anonimus543 explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc! Am noroc că locuiesc in capitala de județ!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Eu nu am facut Colegiul (nu-i zice liceu) militar si am mers direct la academie. E cam greu sa-ti pierzi copilaria pe acolo.

Răspuns utilizator avertizat