| terry123 a întrebat:

Vreau sa ma pregătesc din timp pentru examenul de bacalaureat la istorie, vreau sa îmi recomandați o carte ceva care sa ma ajute, un link ceva de unde as putea plasa o comanda

Răspuns Câştigător
| Ramo024 a răspuns:

La o librărie din orașul tău, poți găsi Memoratoare de Istorie pentru clasele IX - XII. Acolo ai sinteze cu toată materia.
Pe internet poți căuta Memorator Istorie pentru examenul de bacalaureat și cred că îl poți comanda online.

2 răspunsuri:
| fanernest123 a răspuns:

Memoratoarele nu-ți sunt suficiente happy
lasă-mi o adresă de e-mail și-ți trimit eu materiale, am absolvit facultatea de istorie (licență + master)

| Jackpot2 a răspuns (pentru fanernest123):

Ești domn profesor?