| darypolistu a întrebat:

Vreau si eu o parere de la un actual student al facultatii de electronica si telecomunicatii sau unul care a absolvit aceasta facultate
daca si-a gasit un loc de munca si cum a fost in facultate sunt din Timisoara

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce ai auzit in mass-media sunt minciuni. Cei mai multi someri ies fix de la o asemenea facultate. Iar acestia sunt cu miile pe TPU. De-aia nu-ti raspunde nimeni, ca sa nu se faca de ras.
[sarcasm]