| Laur195 a întrebat:

Vreau si eu recomandare de licee bune de mecanica din Bucuresti, preferabil sector 5...Cand spun bune ma refer ca profesorii sa si faca orele si sa am sansa sa iau bacul, deoarece eu invat bine...

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Liceul tehnologic Dimitrie Gusti București, Sector 5
Colegiul tehnic energetic București, Sector 5

3 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Ce bine inveti cu liceul tau mecanic. laughing
Inveti atat de bine incat ai fi multumit doar daca lua bacul in loc sa-l iei cu o nota mare. De ce minti? sad

| Laur195 explică (pentru BlackRose03):

Esti culmea omule...mai bine nu ai fi raspuns...Imi plac foarte mult masinile si as vrea sa lucrez in domeniul asta, am luat 8.35 la romana la EN si 8.90 la mate..Deci nu cred ca sunt asa de prost, dar in fine, daca vrem numai sa ne aflam in treaba ce sa facem si noi

| BlackRose03 a răspuns (pentru Laur195):

Nu e o nota mare dar pentru cineva care vrea sa urmeze mecanica mai departe merge. laughing