| adutza_2557 a întrebat:

Vreau, va rog, sa-mi iau o pisica adica e deja rezervata(peste 1-2 sapatmani nasta iar pe 1 mai mi-a iau)vreau si eu sujesti de nume mascul(pentru ca am auzit ca pisicile sunt mai agresive femelele), sugestii de cum sa-i fac patul, si sugestii de ce culoare sa-mi aleg(paropo e siameza pofoasa),

Răspuns Câştigător
| simplu_2372 a răspuns:

Patul fa-l din burete, iar culoare sa fie grii!
http://funny-aha-jokes-new.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Titi, misu,toto,mono,visu,son, funda?,lin, sipi, cipy

| drbear a răspuns:

Poti sa alegi un nume de pisic "consacrat" gen...Garfield,si sa il altinti Garfi. Sau un nume propriu la caterinca gen : Ion,Vasile,Gica.
Poti oricand alege numele clasic "tom" sau dimpotriva ceva sofisticat happy, eu zic sa il numesti dupa ce stai o vreme cu el si atunci o sa-ti inspire ceva! Ori ca e tembel, ori ca e foarte distins si aristocrat happy

Răspuns utilizator avertizat
| CodRiNitu a răspuns:

Mai intai invata sa scrii dupa sa vorbestiwinking! Nam inteles nimic din ce ai zis tu!