| Ana94 a întrebat:

Zilele de 2 şi 3 mai se recuperează sâmbăta? Sau nu e nimic oficial? Că la ştiri nu au zis nimic, iar la liceu tot aşa, nici luni, nici marţi nu ni s-a zis nimic.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste comunicatul Ministerului Educatiei:
http://www.edu.ro/index.php/pressrel/19148
Vi se va comunica la timp, atunci cand o va hotari Inspectoratul Scolar de care apartine scoala ta.

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Sambata asta se recupereaza ziua de 2, iar sambata viitoare se recupereaza ziua de 3. sad

| XDDydyXD a răspuns:

Da. Este adevarat. Ministerul Învățământ ului a confirmat asta. Sâmbăta asta si cea viitoare este OBLIGATORIU sa mergi la școală.O mare porcarie...

| Ana94 explică (pentru XDDydyXD):

E obligatoriu, da' cine se duce? Eu nu, mâine sigur nu mă duc. Şi i-am mai auzit pe cei mai mulţi că tot aşa, nu vor să vină. Şi ziua de 3 se va recupera în oricare sâmbătă din perioada 27 aprilie - 25 mai.

| IoanaCandy a răspuns:

Da, asa e, dar ziua de 3 se poate recupera in orice sambata, nu neaparat sambata urmatoare. Noua asa ne-a zis.winking

| Ana94 explică (pentru IoanaCandy):

Da, aşa s-a hotărât, ni s-a zis ieri.