| Mirumirela21 a întrebat:

Ajutați-mă! Mama nu mă lasă să mă tund. Si asta ma distruge si nu doar că vai, nu mă lasă, dar nu mă înțelege. Vreau să schimb unele lucruri, dar ea parcă îmi rupe orice speranță și-mi pare rău că mă deschid în fața unui site decât în fața ei. Cum o fac să mă lase să ma tund? Am încercat o groază de metode. I-am si explicat. Mi-a zis daca ma tund, ma bate.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Cati ani ai?
2. Care este motivul pentru care mama ta nu-ti permite sa te tunci?
3. Care este tunsoarea pe care ti-o doresti?
4. De ce vrei tu sa te tunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpmdv, e o mare prostie ce face mama ta. Explicatia ei care a fost? Sau nu ti-a oferit niciuna?

| Mirumirela21 explică (pentru anonim_4396):

Absolut nici una. Cică nu e frumos ca o fata sa se tundă, dar argumente nu mi-a dat deloc si cand ii ziceam de asta se enerva și-mi spunea sa nu mai comentez. Eu eram cu inima n dinți când ii spuneam pentru ca așteptăm de câteva săptămâni bune sa-i zic.