| Roxana_2776 a întrebat:

Aloha TPU...
i-am zis un secret foarte mare prietenei mele...
iar acum ma are la manaa...si fac tot ce vrei ea cum ar fi: Ii fac de mancare, ii aduc un suc, ii cumpar ce vrea, ii spal hainele la mana, ii fac curat in casa, o pup pe picioare, in cur:-s. si ma bate!straight face

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

Ori care ar fi secretul nu poate sa fie mai rau decat ce iti face ea tie.mai bine spune secretul la toti si se uita maxim intr-o luna

10 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Pai next time poate vei fi mai atenta daca ai invatat ceva

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Nu-i da importanta...si asa secretul si minciuna au picioare scurte! intodeuna ies la iveala...las-o sa zica secretul daca ea prefera sa iti faca rau, secretul se va uita! ei isi va face rau nu tie ca va pierde o prietena, si n-o sa ai niciodata nici tu nici altcineva incredere in ea! succes

| Nolkyz a răspuns:

Inseamna ca nu e prietena ta daca te santajeaza. bate-o si tu daca ( laughing )te ameninta cu ceva laughing adica ea poate si tu nu?

Răspuns utilizator avertizat
| cristianorudi7 a răspuns:

Cat de prost sa fii sa spui as ceva,...

| deedeelina a răspuns:

Fa plangere penala pentru santaj big grin

| together4ever a răspuns:

Daca e iubita spune-i si tu ca te desparti daca te santajeaza

| Faηta a răspuns:

O pupi in cur? Pai e grava situatia.

Spune-i parintilor tai si apoi parintilor ei, asta e discriminare...

| VampireKnight a răspuns:

LOL
1.sti ceva despre ea?
2. daca da folosestete de el.
3. daca nu urmaresteo poate gasesti ceva
4.ce este atat de grav?
5.da-mi mesaj cu messu tau siti spun pe mess ce trebuie sa faci ca?winking

| dezi a răspuns:

Nu m-ai vorbi cu ea, evit-o.Gaseste si tu ceva la ea. Spune-i niste chiesti sau zii ceva despre ea.Cautai defectele si nu mai fiti prietene!