| anonim_4396 a întrebat:

Am 24 de ani si anul acesta am facut meditatii la matematica si am o problema, am facut meditatiile cu o profesoara si m-am obisniuit cu ea, vine de 2-3 ori pe saptamana si acum mai vine doar de 2 ori si nu vreau sa plece crying, ma uit la ea cand scrie si chiar pare un om bun, îi place ce face si mi-e greu sa ma gandesc ca nu o voi mai vedea, ma trezesc peste noapte si plang, am cosmaruri sad. Credeti ca am o problema? Si ce sa fac sa nu ma mai gandesc ca mereu mi se pune ceva in piept cand ma gandesc la asta?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La 24 ani trebuia sa dai meditatii la matematica...

| Lioana a răspuns:

Cati ani are profesoara?

| RobertMoon a răspuns (pentru Lioana):

| Lioana a răspuns (pentru RobertMoon):

Pai e clar. Te-ai indragostit dar ti-e greu sa recunosti. Dragostea e boala grea baiete. Nu stiu daca scapi. happy
Dar 4 ani nu e diferenta mare. Eu am avut prieten cu 5 ani mai mic.

| bogdi9509 a răspuns:

Love my friend, love! Scoate-o la un ciko si vezi ce se intamplawinking