| Abramovici1224 a întrebat:

Am avut o aventura cu o fata din data de 8 de atunci a venit bărbătusu acasă nu m-a mai cautat nimic, iar acum de 4 zile iar ii plecat. A fost la mine cu frătel azi el s-a dus pana acasă și am rămas doar cu ea în camera la mine. Din cate am observat ca nu a venit lângă mine nu a mai deschis nici un subiect, da ma cheamă la ea în curte, mai vine ea la mine bineînțeles cu fratele dar când ii bărbătau acasă nu mai vine. Eu am început sa ma comport mai rece cu ea, sa fiu mai indiferent și tot ma întreabă ca ce-i baiu Marius cu tine, de ce ești supărat iar eu ii spun ca nu sunt supărat. Când îmi mai spune da-mi paharul, pixu sau telefonul ori ma fac ca nu aud ori ii spun ca ia-l tu. Aseară la ea în curte a început sa ma strângă de mana cică s-a speriat nu știu eu de ce și a găsit un motiv sa ma strângă de mana. Ce vreau sa spun este ca, eu nu vreau relație cu ea vreau doar sa o frec, da oare ma întreb când o sa am ocazii sa fie la mine singura asa sa merg sa o sărut sau cum laughing? Ea ii fata aia gen, asa te-ai *** adică care răspunde la mistuiri prăjeli. Asa face glume când sunt în prijma ei, ieri când am fost plecat pana la București m-a sunat pe drum ca ce faci, pe unde ești, cum ești, dacă nu sunt obosit, sa înțeleg ca și-a făcut niște griji aici? Problema ii ca are și un copil de 1 an și nu vad sa își lase bărbatul, oare ce ii în mintea ei? Oare nu o mai tentează sa mai facă o aventura?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ar trebui o bataita buna de la barbatusu ei. Las-o in pace. A fost doar o aventura scurta. Cauta alta pentru tine, dca esti in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar ai pretentii sa inteleaga cineva ce scrii acolo? Lasa dramele si invata sa scrii

| Raducons a răspuns:

Eu nu inteleg ce treaba ai tu cu o femeie casatorita si cu un copil mic, ea este ocupata cu copilul nu poate sa fie cu tine cand vrei tu ai vazut vreodata cum este cu un copil mic in grija.
Aventura este situatia in care ai facut sex cu cineva apoi nu te mai vezi.