| ilonna a întrebat:

Am facut sex a 2 zi dupa ciclu pot ramane gravida sau e o dereglare de ciclu. am ciclu la 32 zile acum nu mi-a venit

Răspuns Câştigător
| anda_9874 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca te-ai protejat si mentruatia probabil iti intarzie din cauza stresului. Incearca sa te calmezi, eventual sa faci un test de sarcina pentru siguranta si sunt convinsa ca o sa iti vina si menstruatia.

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Nu cred ca inca iti este reglat ciclul.Acesta se regleaza la 2 ani dupa aparitie lui.
Si dupa cum spui ca este la 32 zile, al tau este neregulat.
Regulat este la 28 zile...
E o raceala sau dereglare hormonala.Ai rabdare ca are sa iti vinahappy

| katy a răspuns:

Se mai intampla si sa intarzie.nu te speria ca nu ai sa patesti nimic, ai rabdare ca vinehappy