| xoxo_9371 a întrebat:

Am fost cu un baiat vreo doua saptamani. Putin, stiu. Insa am ajuns sa tin la el. Problema e ca ne vedeam foarte rar si era de parere mereu ca eu trebuie sa il tin langa mine. Azi, am vrut sa ies afara cu cel mai bun prieten al lui iar el a aflat. S-a enervat foarte tare si a zis ca de ce ies eu afara cu el.[ Precizez ca e mai gelos de felul lui si mereu cand venea vorba de baieti devenea foarte agitat ]. A spus sa ii dau ignore pe mess si sa ii sterg numarul de telefon. Sincer, nu prea stiu ce sa fac. Ati putea sa imi dati un sfat? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,de ce sa iesi afara cu prietenul lui? de ce nu ai iesit cu el? spune-i ca nu ai facut nimic cu prietenul lui,doar ati vorbit, si iti pare rau, nu ti-ai dat seama ca el o sa se supere ca stai cu prietenul lui.si daca vrea sa va impacati sa-ti spuna si daca nu, pa. nu te ruga de el.:p

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Vb cu el si spune-i ca nu are de ce sa se supere... daca te iubea nu facea asa...asa ca te-as sfatui sa te gandesti si u mai bine cu cine vrei sa fi.

| calin_9009 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa petreci mai mult timp cu el!