| anonim_4396 a întrebat:

Am la serviciu o colega. Și i-am zis, ia uite am o crema hidratanta sabon iar ea că ce vrei să îți fac eu că nici nu am auzit de firma asta, iar eu i-am zis că nu are feminitate și că e prea masculină și ea, hai pa. A doua zi, mi-a zis că buna draga, ai fost angajat pentru frumusețe? Și i-am întors spatele și am plecat. Trebuia ca adult, sa procedez altfel?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mă duc să îți livrez ajutorul social

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești de la PSD?

| Sofer a răspuns:

Trebuia sa ii fi răspuns frumos. Mi se pare ca o insulta ce ai făcut.

| Fierăstrău_Georgică_1995 a răspuns:

Ai 10 ani de ceri pareri pe TPU?