| Robertking a întrebat:

Am o intrebare, am cunoscut o fata de pe Youtube gen care a locuit in Bucuresti si s-a mutat la varsta de 12-13 ani in America in Oregon si acum are varsta de 16-17 ani si eu am varsta de 15 ani si chiar imi place vorbesc cu ea de vreo 1 an aproape...

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Stai potolit si uit-o ca nu o sa iasa nimic din chestia asta. Daca vrei doar subiecte de discutie intreab-o cum i-a fost ziua si de acolo discuta pe subiect

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai si ce vrei sa ne spui mai departe cu acest lucru?
Nu ai pus o intrebare!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa, si ce vrei sa face m noi? Vorbeste cu ea ca e gratis, sau vrei sa vorbim si noi cu ea?

| sierra1 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si intrebarea unde e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunță la iubirea de femei și îndrăgostește-te de gramatică!

| Robertking explică:

Am mai vorbit cu ia dar acum nu mai stiu ce sa ii mai spun, mie imi place de ia este draguta etc, dar este foarte departe de mine si ce i as putea spune?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Robertking):

Spune-i ca esti făt frumos cu paloșul gros

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Robertking):

Stai potolit si uit-o ca nu o sa iasa nimic din chestia asta. Daca vrei doar subiecte de discutie intreab-o cum i-a fost ziua si de acolo discuta pe subiect