| Mircea81 a întrebat:

Am o "problema" mai neobisnuita. Sunt un tip inalt si arat ok. Nu stiu cum sunt ceilalti, dar din ceva motiv atrag si privirile barbatilor si de multe ori se holbeaza enervant de mult pe strada la mine. Nu am obiceiul sa ma opresc si sa iau la intrebari pe necunoscuti, dar e foarte enervant. Nu arat ciudat, nu ma imbrac ciudat. Este cineva dintre voi cu astfel de patanii?

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu am parul mai lung.Mi se intampla sa mai sperii unul sau doi copi mici si se gasesc destui mistocari si prosti.

| Lexy ♥ a răspuns:

Nu imi vine sa cred :O si oricat de ciudat ar parea, prietenul meu pateste la fel si este tot inalt si bine facut si am constat aceeasi chestie ca se holbeaza cate unii barbati la el laughing chiar i-am spus odata ca se uita la el, de multe ori a vazut si el ca este "urmarit" odata chiar ma intreba daca are ceva pe fatalaughing ca nu stia de ce se uita la el. Chiar ii spuneam si in gluma bineinteles, daca vreodata se lasa de femei sa se faca gay ca are toate sanselelaughing..habar nu am de ce se uita cate unii oameni asa insistent si nu e vorba ca nici el nu se imbraca ciudata sau arata cine stie cum.dar na probabil fiind inalt atrage privirile habar n`am.laughing)

| OoBunnyoO a răspuns:

Poate ca arati prea bine.

| Mircea81 explică (pentru OoBunnyoO):

Si daca as arata "prea bine" tot nu mi se pare justificat ca Barbatii sa se holbeze lung la mine...numai daca ar fi o adunatura de homosexuali.

| Mircea81 explică:

Dar eu nu vorbesc de mistocari, ci de baieti, barbati care se uita la mine ca la o femeie.

| Mircea81 explică:

Pai asta zic si eu, nici eu habar n-am. Stau la terasa vine unu pe strada se uita insistent la mine. De foarte multe ori am patit si nu prea aveam ce sa le fac. E deranjant, mai ales ca barbat se uita asa insistent cu ma uit eu la femei frumoase.Nu se uita cu ura, nu se uita cu dispret, pur si simplu casca gura indelungat.Asta e, n-am ce face, asa sunt oamenii din Romania.