| MARGARETA199734 a întrebat:

Am o relatie de 3 ani si cateva luni, insa de ceva timp nu mai sunt asa cum eram la inceput, adica nu mai simt nevoia aia nebuna de al saruta tot timpu, de al imbratisa.
Nu vreau sa ii ia nimeni locul, numai la gandul ca ne-am putea (desparti) incep sa plang, mi-ar lipsi enorm, nu vreau sa ma mai gandesc la asta vreodata!
Credeti ca este normal ca dupa o perioada sa nu mai fii atat de (nebuna ) dupa el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da. E destul de normal din pacate. Sentimentele tale scad din intensitate si sunt inlocuieste de un sentiment de atasament. Oricum, crede-ma ca am trecut prin ceva asemanator, fa tot posibilul sa nu-i dai impresia ca te-ai plictisit de el ca o sa te doara tare cand o sa plece. Faceti lucruri noi impreuna, mergeti impreuna in excursii orice numa sa nu se accentueze monotonia.

| MARGARETA199734 explică (pentru Adry05):

Nu vreau sa il pierd pentru mine inseamna enorm, e totul

| Adry05 a răspuns (pentru MARGARETA199734):

Pai tocmai de aia ti-am si sugerat sa faceti impreuna lucruri pentru a inaltura monotonia.

| MARGARETA199734 explică (pentru Adry05):

Sa sti ca asa voi face, chiar NU vreau sal pied!

| Sportfreak a răspuns:

Da, pentru ca el face parte din viata ta oarecum, dupa ce te vei desparti de el vei vedea ce iti va lipsi.

| MARGARETA199734 explică (pentru Sportfreak):

Nu vreau sa ma despart de ell