| kosma a întrebat:

Am si eu o prietena care este mai mare ca mine cu 2 ani iar de cateva saptamani a inceput sa imi faca avansuri dar ea este intr-o relatie care nu merge asa de bine voi ce parere aveti sa ii raspund avansurilor sau sa ii spun ca doar vom fi prieteni

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Varsta nu conteaza, conteaza doar ce-ti doresti tu si ce simti pentru ea. Vrei o prietenie pe veci si poate doar o dragoste de moment. Pune in balanta si vezi ce iese

1 răspuns:
| psihox a răspuns:

Tu si cu prietenul ei sa hotarati discret sa o puneti la o incercare ca si cum ar fi casatorita cu unul dintre voi, dar fara iubire si sex.