| camelia555 a întrebat:

Am un prieten dar de ceva timp nu prea mai imi vb ...si cred ca nu mai vr sa fim impreuna. oare sa ma despart de el?sad

5 răspunsuri:
| oannna3 a răspuns:

Din pacate, si tacerea e un raspuns. Depinde de tine cum o iei.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna.ar trebui sa ai o discutie cu el sa intrebi ce se intampla cu el...si daca vei vedea ca nu te va baga in seama insea, ma k numai merita si trebuie sa ti gasesti pe altcineva!

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Asa este.in viata treci prin multe incercari.incearca sa fii indiferenta fata d el si daca se va ntoarce la u inseamna k te a iubit si te vrea daca nu inseamna k nu este nimic d asteptat.fii curajoasa!

| mihai741 a răspuns:

Dacă tu chiar îl place, precum spune și Georgy, vorbește cu el. Dacă deja te-ai răcit oarecum de el, n-are sens. Ai vârsta la care-ți permiți foarte multe lucruri! Ai timp să găsești pe cineva de 100 de ori mai bun decât el!

| Dutika a răspuns:

Buna Camelia555 eu cred ca ar trebui sa iei o discutie cu el si ar trebui sa-l intrebi tot ce crezi tu ca e mai bine adica il intrebi daca mai vrea sa aiba o relatie cu tine. Daca nu vrea sa iti vorbeasca inseamna ca iti ascunde ceva si ar fi bine sa te interesezi de el! Dar am un sfat nu numai pentru tine ci si pentru alte fete : Nu va indragostiti repede ca nu stii ce fel de baiat ai ales!