| camelia202 a întrebat:

am si eu un prieten pe nume Catalin, dar de cava timp a inceput sa ma evite. Am inceput sa cred ca are o alta prietena. va rog ajutati-ma! oare sa ma despart de el? sad

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il intrebi,pot fi mai multe cauzewinking. Poate ca are o alta prietena, sau poate ca nu mai tine atat de mult la tine, dar nu vrea sa te raneasca spunandu-ti asta.Doar dupa ce il intrebi poti sa stii sigur si doar atunci poti sa hotarasti daca o sa mai fi sau nu cu el. Sper sa iei decizia corecta!kiss

10 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna se poate si asta sa aiba preitena...cel mai bine ar fi sa iti gasesti pe altcineva.decat sa suferi si sa stai cu un asa baiat.mai bine fa-ti o noua relatie. sper ca te-am ajutat

| camelia202 explică (pentru Georgyyyyyyy):

Mersi Georgyyyyyyyy

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ceva imi poti trimite mesaj si mai vorbimhappy

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Daca vrei imi lasi unh id si atunci vom vb mai multebig grin. daca vreihappy

| irishkutsa a răspuns:

Salut! Iti spun din propria experienta, daca te evita inseamna ca ceva nu mai merge, incearca sa discuti cu el, si vezi care e problema, poate nu e chiar atit de grav. Daca nici nu vrea sa-ti explice nimic, cred ca nu merita sa mai intretii o asa relatie. Fiecare femeie merita sa fie fericita si stiu precis ca nu te copleseste fericirea la moment.

| Golondrina a răspuns:

Dragut-o,lasa-l in pace daca nu te mai baga in seama, in general fetele sunt curtate pentru felul lor de a fi.Ai rabdare va veni o zi in care acel ''fat frumos ''va veni si vei fi fericita.Sa fii iubita!

| camelia202 explică (pentru Golondrina):

Mersi Golondria! :*

| Rac_Alex_1992 a răspuns:

Stai sa-mi verific globul de cristal, revin in maxim 5 minute

| mariaelena123456 a răspuns:

Ar trebui sa aveti o discutie, poate a avut probleme.Te poti interesa la un prieten sau o prietena de a lui pe care o cunosti.Gandeste-te de 2 ori inainte sa faci ceva!